Viirpuu 6, Vanamõisa
Saue vald

Müüa 4-toalised paariselamu boksid kiiresti arenevas uuselamu rajoonis Saue linna piiril. Viirpuu elamurajoon on looduslähedane elukeskkond, mis sobib neile, kes otsivad maaelu vaikust ning hindavad linnaelu mugavusi. Saue Gümnaasium, Saue Muusikakool ning Saue Spordikeskus, koos ujula ja staadioniga, jäävad 25-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Lähedal on ka toidupood. Viirpuu elamurajooni ühendus Tallinna kesklinnaga on korraldatud rongiliikluse abil, peatus asub 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Viirpuu elamurajooni ümbritseb loodus, ühenduseks Sauega on ehitatud välja valgustatud tänavad.

Viirpuu 6 on parim valik neile, kes ihaldavad elu maal, kuid peavad oluliseks linnaelu mugavust.


Kaks eramut
Saku vallas Tõdval

KUJUTAD ETTE uut kodu 2 hektari suurusel kinnistul kõigest 20 minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast? Meil on pakkuda kaks eramut Tõdval Saku vallas just nii suurel krundil! Karuaasa kinnistul on 2018. a. valminud ning kasutusloa saanud maaküttega eramu võtmed kätte kujul. Karupõllu sama suurel naaberkrundil on pakkuda sama projekti järgi ehitatud maja karbi kujul.

Tegu on soodsa piirkonnaga lastega peredele, sest ülesanne iseseisva liikumisega koolidesse ja ringidesse on lihtsasti lahendatav - majade lähedal peatub koolibuss. Lähim rongipeatus ning toidupood asuvad 4 km kaugusel Kiisal, suuremad toidupoed asuvad Sakus.

Kehtivate projekteerimistingimuste alusel on võimalik ehitada juurde abihooneid. Lubatud ehitusalune pind koos olemasoleva üksikelamuga on kuni 400m2.


Jõeäärsed elamukrundid Sakus

Müüa kolm elamukrunti, mis asuvad Saku alevikus Vääna jõe ääres. Kinnistul on kehtestatud detailplaneering ning hind sisaldab liitumisi vee- ja elektrivõrguga.

OLED UNISTANUD kodust veekogu ääres? Pakume müügiks elamukrunte, mis asuvad Saku alevikus Vääna jõe ääres. Kasuta haruldast võimalust! Kinnistule on kehtestatud detailplaneering, müügihind sisaldab liitumisi tsentraalse vee- ja kanalisatsiooniga ning elektrivõrguga. Ligipääs kõvakattega teelt.

 


MÜÜDUD:
ridaelamu Sakus

Sakus asuv kuue boksiga ridaelamu arendus. Projekt edukalt müüdud MP Kinnisvara Müügikorralduse OÜ vahendusel.

Müüdud ridaelamu arendus Sakus.

Müüdud ridaelamu arendus Kristiines Käo 6.

MÜÜDUD:
ridaelamu Kristiines

Aadressil Käo 6, Kristiine, Tallinn müüdud ridaelamu arendusprojekt. 


MÜÜDUD: paarismaja,
Viirpuu tee, Saue vald

Paariselamu arendusprojekt. Müüdud!

Müüdud paarismaja Viirpuu teel.

Müüdud ridaelamu arendus Liivamäel.

MÜÜDUD:
ridaelamu Liivamäel

Asukoht: Suurekivi tee 5, Liivamäe küla, Jõelähtme vald

Ridaelamu arendusprojekt. Müüdud!