Teile abiks
kogenud maaklerid

Oleme tegutsenud kinnisvaraturul üle 12 aasta ning nõustanud sadu tehinguid – aidanud sõlmida nii lühikesi korteriüürimise kokkuleppeid, müüa terviklikke uusarendusi, eksklusiivseid elamuid, kui ka eriotstarbelist tootmismaad.
Usaldage oma kinnisvaramured meile ja Teile jääb vaid uue kodu või äripinna nautimise rõõm. Tunneme turgu, tähelepanu väärivaid pisiasju ning peame tähtsaks kliendi ootuste täitumist.

MPKinnisvara maakler Maria Pruul

Maria Pruul

+372 501 8398
maria.pruul@mpk.ee
Koolitatud maakler
Eluruumide müük ja üür
Arenduste müük
EKMK liige
MPKinnisvara maakler Alar Pruul.

Alar Pruul

+372 555 66176
alar.pruul@mpk.ee
Koolitatud maakler
Eluruumide müük ja üür
Arenduste müük

Meid soovitavad

Terje Tiiman

personalijuht
Olen proovinud müüa alguses ise, kuid varem või hiljem jõudnud ikkagi maaklerite juurde. Ka maakleril ja maakleril on vahe, olen ka seda tunda saanud. See on nagu hambaarstiga, sa pead teda usaldama ja usaldus tekib positiivses protsessis, kui sa näed ja tunned, et maakleril on sama eesmärk, mis sinulgi. Olen Mariale ja Alarile südamest tänulik väga professionaalse abi eest! Alates sellest, et mõeldakse teise nurga alt või uudsete lahenduste peale kuni detailküsimuste lahendamiseni, millele vastuse saamiseks tuleb pöörduda erinevate instantside või osapoolte poole. Suurepärased teadmised kinnisvara nüanssidest, tasakaalukas suhtlemine, väga hea tiimitöö ja tulemustele suunatud tegutsemine on viinud protsessid kiiresti võiduka lõpuni.

Mart Parve

ettevõtja
Müüsin Maria abiga oma eelmise kodu. Maria otsustasin appi kutsuda seetõttu, et on näha, et ta teab, mida teeb - tegu on professionaaliga nii müügi kui kinnisvara vallas. Kui mõned maaklerid tegelevad agressiivselt kliendi ootamisega ning kui klient ei tule, on "süüdi" hind, siis Maria ei põlanud tõsiseste töötundide investeerimist, organiseerides näiteks isegi maalri. Kogu protsessi jooksul pidin ise käima kohal kaks korda - võtmeid andmas ja notaris.

Jana Janenko

pereema
Esmakordselt puutusime Mariaga kokku paar aastat tagasi eelmist kodu ostes. Ta aitas meil osta korteri ning lisaks saada arendajalt ka uus köögimööbel. Kaks aastat hiljem polnud kahtlustki, kelle poole korteri müügiplaaniga pöörduda - Maria oli nõus aitama. Saime terve hulga asjatundlikke soovitusi ning hea turundusplaani. Kõik kohustused seoses korteri näitamisega võttis ta enda peale, jättes meile vaid tehingu sõlmimise rõõmu. Tänu Maria abile õnnestus meil müüa see korter väga lühikese ajaga, hoolimata sellest, et naabruses oli pakkumisel terve hulk sarnaseid objekte. Oleme abikaasaga väga tänulikud ning valmis soovitama kõigile, kui tõelist professionaali.

Reet-Melia Sildre

Tallinn
Kui plaanid lähiajal kinnisvara müüa või osta ja otsid tõsiselt head või EI - Maailma Parimat 🙂 - kinnisvaramaaklerit, kes mitte ei täida lihtsalt su ootusi, vaid suisa ületab need, siis soovitan sulle Alarit MP Kinnisvarast! Alari professionaalsus, pühendumus, usaldusväärsus, loovus, abivalmidus, suhtlus- ja läbirääkimisoskus, analüütilisus ning turu detailne tundmine on kõigest mõned märksõnad, millega teda kirjeldada. Päriselt!