Soovite müüa? Jätke endale vaid tehingu vormistamise rõõm, ülejäänu usaldage meile.

Tulemused ja tunnustus

MP Kinnisvara meeskonda kuuluvad aktiivse müügi kogemusega, kinnisvara valdkonnas koolitatud maaklerid, kelle tulemuslik müügitöö ja kõrge teeninduskultuur on pälvinud klientidelt palju tunnustavat tagasisidet.

Parimad võimalused

Peame oluliseks kinnisvara müügikorraldust parimal viisil. Kõiki meie vahendatavaid kinnisvaraobjekte reklaamitakse ka city24.ee, kv.ee, kinnisvara24.ee keskkondades, lisaks MP Kinnisvara lehele​. Eksklusiivseid kinnisvaraobjekte reklaamime ka välisturgudel.

Müügihinna kujundamine

Aitame omanikke õige müügihinna kujundamisel kasutades selleks meie pikaajalist kogemust, koostööd hindajatega, toimunud tehingute taustainfot, infovahetust teiste büroode maakleritega, konkurentsi ja turuolukorda.​

Professionaalne fotosessioon

​Maakleritasu sisaldab professionaalset fotosessiooni, mis aitab esitleda kinnisvaraobjekti säravamalt ja eristuvamalt. Objektide puhul, mille kinnistu või ümbrus vajab erilist rõhutamist, kasutame ka droonifotosid. Erikokkuleppe alusel võimalik lühifilmi tootmine, mis aitab jutustada müügiobjekti lugu, ning mis on kodumüüjale toredaks mälestuseks. ​

Müügimaterjalid

Iga meie müüdav objekt saab professionaalselt koostatud müügimaterjalide kausta, kuhu kuuluvad objekti tutvustus, plaanid, ehituslik spetsifikatsioon, ülevaade ülalpidamiskuludest, piirkonna tutvustus ja müügitehingu sõlmimise tingimused. Teame, millist infot ostjad ootavad.

MPKinnisvara maakler Maria Pruul

Maria Pruul

+372 501 8398
maria.pruul@mpk.ee
Koolitatud maakler
Eluruumide müük ja üür
Arenduste müük
EKMK liige
MPKinnisvara maakler Alar Pruul.

Alar Pruul

+372 555 66176
alar.pruul@mpk.ee
Koolitatud maakler
Eluruumide müük ja üür
Arenduste müük
  • (372) 501 8398
  • Saarineni maja, Pärnu mnt. 10, Tallinn