Maaklereid valitakse kogemuse ja soovituste järgi. Tutvu allpool klientide soovitustega.

Oleme tegutsenud kinnisvaraturul üle 15 aasta ning nõustanud sadu tehinguid – aidanud müüa kortereid ja terviklikke uusarendusi, eramuid ja mitmeotstarbelist maad.
Usaldage oma kinnisvaramured meile, et saaksite keskenduda oma põhitegevusele. Me peame tähtsaks kliendi ootuste täitumist.

MPKinnisvara maakler Maria Pruul

Maria Pruul

+372 501 8398
maria.pruul@mpk.ee
KOGEMUS 15 AASTAT Koolitatud maakler
Eluruumide müük ja üür
Arenduste müük
EKMK liige
MPKinnisvara maakler Alar Pruul.

Alar Pruul

+372 555 66176
alar.pruul@mpk.ee
KOGEMUS 10 AASTAT Koolitatud maakler
Eluruumide müük ja üür
Arenduste müük
EKMK liige
_EDR6237koduleht2

Õie Aunapu

+372 565 1944
oie.aunapu@mpk.ee
KOGEMUS 18 AASTAT Koolitatud maakler
Eluruumide müük ja üür
Arenduste müük
kodulehe foto 3

Monika Annus

+372 522 7127
monika.annus@mpk.ee
Koolitatud maakler
Eluruumide müük ja üür

Meid soovitavad

Toomas Tamsar

juhtide coach
Olen kasutanud Maria abi erinevate kinnisvaratehingute juures. Mulle meeldib Mariaga töötada eelkõige sellepärast, et ta on hästi korrektne, konkreetne ja täidab oma lubadused tähtaegselt. Ja mis kõige olulisem – on tulemuse ära teinud.

Signe Kiisk

konsultant-koolitaja
Juhul, kui te soovite, et teie kinnisvara saaks tõesti müüdud, pöörduge Maria poole. Põhjuseid on selleks mitu. Maria vaatab klienti ja tema objekti alati kui tervikut, ja see teeb minu silmis temast tõelise oma ala eksperdi. Koolitajana pean oluliseks empaatiavõimet ning näen, et Maria puhul on tunda igal hetkel, et ta teeb oma tööd kirega ja hoolib oma klientidest!

Terje Tiiman

personalijuht
Olen proovinud müüa alguses ise, kuid varem või hiljem jõudnud ikkagi maaklerite juurde. Ka maakleril ja maakleril on vahe, olen ka seda tunda saanud. See on nagu hambaarstiga, sa pead teda usaldama ja usaldus tekib positiivses protsessis, kui sa näed ja tunned, et maakleril on sama eesmärk, mis sinulgi. Olen Mariale ja Alarile südamest tänulik väga professionaalse abi eest! Alates sellest, et mõeldakse teise nurga alt või uudsete lahenduste peale kuni detailküsimuste lahendamiseni, millele vastuse saamiseks tuleb pöörduda erinevate instantside või osapoolte poole. Suurepärased teadmised kinnisvara nüanssidest, tasakaalukas suhtlemine, väga hea tiimitöö ja tulemustele suunatud tegutsemine on viinud protsessid kiiresti võiduka lõpuni.

Reet-Melia Sildre

Tallinn
Kui plaanid lähiajal kinnisvara müüa või osta ja otsid tõsiselt head või EI - Maailma Parimat 🙂 - kinnisvaramaaklerit, kes mitte ei täida lihtsalt su ootusi, vaid suisa ületab need, siis soovitan sulle Alarit MP Kinnisvarast! Alari professionaalsus, pühendumus, usaldusväärsus, loovus, abivalmidus, suhtlus- ja läbirääkimisoskus, analüütilisus ning turu detailne tundmine on kõigest mõned märksõnad, millega teda kirjeldada. Päriselt!

Mart Parve

ettevõtja
Müüsin Maria abiga oma eelmise kodu. Maria otsustasin appi kutsuda seetõttu, et on näha, et ta teab, mida teeb - tegu on professionaaliga nii müügi kui kinnisvara vallas. Kui mõned maaklerid tegelevad agressiivselt kliendi ootamisega ning kui klient ei tule, on "süüdi" hind, siis Maria ei põlanud tõsiseste töötundide investeerimist, organiseerides näiteks isegi maalri. Kogu protsessi jooksul pidin ise käima kohal kaks korda - võtmeid andmas ja notaris.

Kaia ja Jaanus Paeväli

Tallinn
Maria! Meie oleme Sinupoolse maakleriteenusega müüjana juba kaks korda kokku puutunud, mõlemad olid edukad. Suhtlemine ja asjaajamine olid professionaalsed, kiired ja asjalikud. Küsimustele saime vastused ruttu, antud soovitused ning kommentaarid olid asjakohased ja tundsime mõlemal korral heameelt selle üle, et võisime ise rahulikult hingata ning kogu sehkendamise ja paberitöö julgelt asjatundjale jätta. Aitäh Sulle!